pacific hotel cesme

Öncelikle otel gayet kurumsal. Personel çok güler yüzlü. Resepsiyonda bizi karşılayan bayan sürekli gülümsüyordu bize. Kahvaltısı gayet başarılıTemiz bir otel. Oda konforu ortalama olarak iyi. Kahvaltıdan memnun kaldık. Çalışanlar güler yüzlü ayrıca yardımcı oluyorlar
Tüm Sosyal Medya Yorumları

Misyonumuz

Konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, güvenli, rahat, temiz ve nezih bir ortamda tatil yapmalarını sağlamak, kendimizi günün değişen şartlarına göre sürekli değiştirerek ve yenileyerek, konuklarımızın memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmaktır. Bunu başarmanın yolu, yenilikçi ve yaratıcı önerileri cesaretlendirecek eğitimlerle çalışanlarımızın otele bağımlılıklarını arttırarak, takım ruhu ile verimlilik ve hizmet kalitesini yükseltmektir.

Hakkımızda

Çeşme'nin önde gelen 2 yıldızlı turizm işletme belgeli Çeşme Pacific Hotel 33 oda 3 suit oda olup bütün odalarda Led ekran tv , Elektronik Kasa, Mini Bar, uydu yayını , direkt telefon, 24 saat sıcak su, bütün odalar özel balkonlu ve klimalı, havuz, çocuk havuzu, rastaurant & green bar & pool bardan oluşmaktadır.. Yeni dönemde yeniliklerle karşınızdayız. Ayayorgi Koyu'na 600 mt. uzaklıkta yemyeşil doğada sımsıcak bir otel.. Otelimizin herşeyi dinlenmeniz için. Tüm odalarımız klimalıdır. Hizmetin bilincinde personel. Doğayla iç içe bir tatil. Eğlence burda sizi bekliyor.

pacific hotel cesme

Yemyeşil Bir Doğada Sımsıcak Bir Tatil!
Bize Ulaşın

Yemyeşil doğada sımsıcak bir otel. Eğlence burada sizi bekliyor..